• Рейтинг:
  • Производитель:
  • Модель:
    22122-01
  • Артикул:
    KC2017YELLOW
  • Доступно:
    Наличие
7990.00₴
Есть в наличииОпис складного столу KingCamp BAMBOO 9595 (KC2017) YELLOW:

Складаний бамбуковий стіл для вулиці-встановіть металеві запобіжники, щоб забезпечити більшу стійкість для обідів на відкритому повітрі. Після установки, хоча ви можете похитувати його на ногах, не варто турбуватися про те, що він впаде або впаде.
Регульований по висоті стіл-ніжки столу можна регулювати від 30 до 40 см.регульовані ніжки для роботи на нерівній поверхні або налаштування зручної висоти для різних цілей. Ви можете використовувати на заходах на відкритому повітрі, де потрібні низькі стільці, або на пікніках при використанні стільців звичайної висоти.
Легкий бамбуковий стіл із захистом від ультрафіолету-Легка стільниця для кемпінгу виготовлена з натурального бамбука, який оброблений ультрафіолетом, водостійкий, екологічно чистий і легко протирається, ніжки виготовлені з алюмінієвого сплаву 7075, який легкий, але міцний.
Швидке відкриття і складання - ніяких інструментів не потрібно! Завдяки конструкції кронштейнів, що повертаються на 90 градусів, бамбуковий стіл і алюмінієві кронштейни легко встановити або скласти за секунди, коли вам потрібно використовувати або зберігати в будь-який час, упакуйте його в нашу сумку для перенесення.


Матеріал каркасу: Бамбук


Матеріал конструкції: алюміній


Максимальне навантаження: 30 кг


Габарити в розгорнутому вигляді: 95 х 95 х 30/40 см


Розмір в упаковці: 82 х 10 х 45 см

Теги: Меблі для пікніка, KingCamp