1076.00₴
Есть в наличииОпис ножа Gerber Highbrow Blue 30-001681:

Складаний ніж з прямою заточенням леза. Характеризується, як фліппер. Відкривається виріб з допомогою зручного замку Pivot Lock. Ця модель розрахована на щоденне носіння. Вона стане в нагоді вам під час туристичної діяльності, може бути використана на пікніках, у походах і подорожах. Форма клинка – drop point. Досить поширений тип леза, відрізняється універсальністю.


До складу клинка входить сталь марки 7Cr17MoV. Особливості сталі – підвищена міцність, стійкість до зносу, твердість, яка досягає показника в 56-58 одиниць по Роквеллу. Сталь чудово захищена від корозії. На практиці проявляє себе виключно добре. Крім того, вона є аналогом відомого американського сплаву 440А.


Ручка вироби виконана із застосуванням анодованого алюмінію. Це дуже міцний і захищений від пошкоджень матеріал. Ручка ножа має вигином для зручного захоплення. Кут заточування леза – 15 градусів.


Фліппер плавно і швидко активує клинок легким дотиком пальця. Простота використання є пріоритетом для даного ножа в поєднанні з двостороннім дизайном. Pivot Lock доступний з обох сторін, що робить його зручним для використання як правою, так і лівою рукою.


Обробка леза виконана способом stonewashed. Загальна довжина ножа становить 17,5 сантиметри, в закритому вигляді розмір досягає 10,4 сантиметри. Товщина клинка – 7,1 сантиметра. Товщина леза – 2,4 міліметра. Висота леза – 2,3 сантиметри. Важить ніж 120 грам. Його зручно носити з собою. У виробі передбачена металева кліпса, щоб можна було зафіксувати модель на кишені, на поясі.


Ніж ергономічний, безпечний, виконаний з надійних матеріалів. Він послужить вам добру службу, має потенціал до тривалої експлуатації. Гарантія на модель – 25 років, що свідчить про високу якість примірника.

Характеристики моделі:

прямий тип заточення;
лезо drop point;
ножовий механізм Pivot Lock;
лезо універсально в застосуванні;
туристична модель;
загальна довжина становить 17,5 сантиметра;
вага 120 грам;
твердість виробу становить 56-58 одиниць по Роквеллу;
обробка клинка stonewashed;
гарантія на ножі – 25 років, офіційно від виробника.
Ножы
з фіксацією складаний

Теги: Ножі, Gerber, з фіксацією