• Рейтинг:
  • Производитель:
  • Модель:
    22133-01
  • Артикул:
    Cobra1H57
  • Доступно:
    Наличие
130.00₴
Есть в наличии
Опис газового балончика Кобра-1н 57 мл:Як би сумно це не звучало, але навіть досвідчені правоохоронні органи, які здавалося б, завжди готові прийти на допомогу не можуть забезпечити нам повну безпеку. Бувають ситуації, що нізвідки чекати допомоги. На жаль, але рівень злочинності з кожним днем зростає. Важко сказати, що змушує людей робити такі вчинки. Злидні, інтерес або безстрашність? Але одне можемо сказати точно, що діють такі люди холоднокровно і безжально. Як убезпечити себе і близьких?
Пропонуємо вам зупинити свій вибір на даному газовому балончику.
Чому цей балончик має таку назву?
Таку назву дано виробником неспроста. Тому що, симптоми від застосування газового балончика Кобра нагадують симптоми після укусу кобри. Спазми м'язів очей і легенів, утруднене дихання, а на базі цього у людини з'являється відчуття страху і паніки. Людині здається, що він повільно вмирає. Не турбуйтеся, в такому стані людина пробуде всього 30 хвилин, після чого прийде в себе, і його самопочуття значно покращитися.
Чим хороший газовий балончик кобра?
Існує ряд переваг, за якими варто було б вибрати саме цей балончик:

прийнятна ціна;
радіус дії 2,5 метра;
доступність;
тривалість дії (виверження балона) 5 секунд;
термін придатності 3 роки.
Тепер розглянемо їх детально. Ціна за такий балончик відносно не висока. Кожній людині його придбання не "вдарить" по гаманцю. У Кобра1Н 0,2 % діючої речовини Алгогена на 57 мл, що робить його потужним , правда Кобра1 більш потужна і має вже 0.5%.
Дана модель активно застосовується навіть правоохоронними органами. Придбати її не складно, так як використання цього засобу захисту дозволено. Але застосовувати його потрібно з толком. Розпорошувати в підлогу, в дерева або в обличчя всіх хто вам не до душі не варто, залиште його на екстрений випадок, коли Вашому життю буде загрожувати реальна небезпека.
Радіус дії такого балончика 2,5 метра, що не дозволить підпустити лиходія дуже близько. А одного натискання на кнопку буде достатньо для того, щоб припинити дієздатність нападника. Нехай тривалий термін придатності - в 36 місяців вас не лякає. Тривалість його зберігання пояснюється тим, що три роки - це гарантія на те, що сам балончик (його оболонка) не видозміниться, і не пошкодитися. А на саму речовину знаходиться всередині балончика термін придатності не обмежений.

Теги: Перцові балончики, Cobra